Detajet e prones

TRS-617-695 Shitet garsoniere te Myslym Shyri - Tirane

  • 9
  • 10

Property ID : TRS-617-695

Apartamente ne shitje, Shitje 48,000 Euro - Apartamente 1+1
35 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet garsoniere te Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti te ri
dhe ka nje sip. 35 m2.
Ofrohet e mobiluar.
Me hipoteke.
Cmimi 48.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme