Detajet e prones

TRS-617-697 Shitet vile 4 kateshe te rruga e Elbasanit - Tirane

  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 11

Property ID : TRS-617-697

Shitje 230,000 Euro - Vila

Shitet vile 4 kateshe te rruga e Elbasanit
Vila ka nje sip totale ndertimi 432 m2.
Sip e truallit eshte 200 m2.
Sip e truallit te lire eshte 50 m2.
Kati I pare 150 m2, ka ambjente sherbimesh, aktivitete si magazine, garazhe +1 tualet.
Kati I dyte me sip 112 m2 I organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 korridore,
sallon ndenje rreth 40 m2, ballkon.
Kati I trete 112 m2 me pot e njejtat hapesira, por me 2 ballkone
Kati I katert 112 m2 I organizuar si kati I dyte.
Vila eshte e pajisur me te gjitha instalimet e nevojshme per sistemin elektrik, hidraulik,
tv si dhe sistemin e ngrohjes.
Ka punime mjaft cilesore.
Konstruksioni I mureve ne katin perdhe eshte me gur 80 cm, ndersa ne katet e tjera me tulle.
Ne garazh ka vend parkimi per 3 makina te vogla dhe 2 fuoristrada.
Soleta e garazheve eshte e hipotekuar, por ne realitet nuk eshte ndertuar ende.
Oborri eshte I rrethuar me mur dhe me porte me vete.
Cmimi 230.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme