Detajet e prones

TRS-617-706 Shitet dyqan ne Kombinat - Tirane

Property ID : TRS-617-706

Dyqane ne shitje, Shitje 1,600 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan ne Kombinat
Dyqani ka nje siperfaqe 200 m2.
Ndodhet ne nje objekt te ri banimi dhe sherbimesh, ne katin e pare.
Cmimi 1600 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme