Detajet e prones

TRS-617-707 Shitet dyqan ne Kombinat - Tirane

Property ID : TRS-617-707

Dyqane ne shitje, Shitje 2,000 Euro m2 - Ambjente biznesi, Dyqan

Shitet dyqan ne Kombinat
Dyqani ka nje siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne nje objekt te ri banimi dhe sherbimesh, ne katin e pare.
Cmimi 2000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme