Detajet e prones

TRS-617-713 Shitet shtepi private te Harry Fultz - Tirane

Property ID : TRS-617-713

Shitje 75,000 Euro - Vila
52.8 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet shtepi private te Harry Fultz.
Ka sip. ndertimi 52.8 m2 e organizuar ne sallon sebashku me kuzhinen, tualet me dritare, dhome gjumi.
Eshte ndertim me konstruksion beton dhe blloqe.
Shtrihet ne nje truall me sip. 150 m2 dhe ofron mundesi parkimi.
Eshte e rrethuar me porte, oborri eshte i pasistemuar.
Cmimi 75.000 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme