Detajet e prones

TRS-617-716 Shtepi private ne shitje prane rruges “Fortuzi” - Tirane

  • 4
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

Property ID : TRS-617-716

Okazione, Shitje 180,000 Euro - Vila
80.3 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shtepi private ne shitje prane rruges “Fortuzi”
Siperfaqja e truallit eshte 120 m2.
Shtepia eshte me shkalle nga jashte.
Siperfaqja e oborrit (truallit te lire) eshte 60 m2.
Shtepia  ka nje siperfaqe prej 80.3 m2 + verande me siperfaqe 19 m2. Siperfaqja e brendshme eshte organizuar ne nje apartament 3+1 me 2 dhoma gjumi, nje kuzhine gatimi, nje dhome ndenje dhe 2 tualete. Oborri jashte eshte i sistemuar dhe i dekoruar me gjelberim. E pershtatshme per biznes ose per banim.
Me hipoteke.
Cmimi 180.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme