Detajet e prones

TRS-715-150 Apartament 3+1 ne shitje tek Eleonora - Tirane

  • 20140523_094501
  • 20140523_094510
  • 20140523_094531
  • 20140523_094540
  • 20140523_094546
  • 20140523_094746

Property ID : TRS-715-150

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 3+1
100 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje tek Eleonora.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri buze rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 2 ballkone dhe koridor.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites i orientuar nga jug-lindja dhe perendimi.
E vecanta e kesaj prone eshte pamja e mrekullueshme qe ju ofron ballkoni ku ju mund te kaloni nje mbazdite te kendshme duke shijuar peisazhin qe ju rrethon.
Me organizim funksional te hapsires ky apartament ju ofron te gjitha fasilitetet.
Pallati ka punime cilesore ju ofron siguri, administrim dhe ashensore.
Ka dhe garazh 28 m2.
Me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi : 85.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme