Detajet e prones

TRS-715-153 Shitet biznes ne rrugen Tirane-Ndroq - Tirane

Property ID : TRS-715-153

Shitje 700,000 Euro - Magazine

Shitet truall sebashku me biznesin ne rrugen Nacionale Tirane-Ndroq.
Ndodhet buze rruges kryesore ne aksin nacional Tirane-Ndroq.
Trualli ka nje siperfaqe prej 2500 m2 ne te cilen eshte ndertuar nje vile 2-kateshe me papafingo si dhe fabrike e prodhimit dhe perpunimit te lendes drusore me siperfaqe 1500 m2
Vila ka nje siperfaqe ndertimi cdo kat 170 m2.
Me nje aktivitet disa vjecar ne nje nga zonat industriale me te frekuentuara te Tiranes.
E rrethuar me mur e sistemuar me porte buze rruges kryesore dhe me akses nga rruga dytesore pozicioni i ketij biznesi eshte mjaft i favorshem.
Me hipoteke trualli dhe objektet e ndertuara.
Cmimi 700.000 euro.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme