Detajet e prones

Shitet Objekt me siperfaqe totale 350 m2  ne Komunen e Parisit. - Tirane

Property ID : TRS-715-156

Dyqane ne shitje, Shitje 750,000 Euro - Bar, Dyqan

Shitet Objekt me siperfaqe totale 350 m2  ne Komunen e Parisit.
Ndodhet buze rruge kryesore .

Objekti eshte i investuar ne :

Bar me  siperfaqe totale 250 m2  ne katin e 1-re nga te cilat 100 m2 jan siperfaqe e brendeshme me hipoteke njesi    dhe 150 m2  verand ne te dy anet e lokalit prej te cilave 60 m2 jane me certifikate pronesie dhe pjesa tjeter eshte hapesire e shfrytezueshme  dhe e gjelberuar.
Ambjenti eshte i pajisur me sistem ndricimi, aspirimi, kondicionim qendror.
Rikonstruktimi i brendshem si dhe arredimi eshte bere komplet i ri se fundmi, modern dhe me ambjente relaksi dhe qetesie .Veranda eshte bere me tende  duralumin , me pult .

Te dy katet lidhen me njeri tjetrin me shkalle te brendshme druri.

Kati i dyte eshte i rikonstruktuar totalisht ,i mobiluar me te gjitha te reja  me arkitekt .Eshte pershtatur ne apartament luksoz 2+1 me 2 tualete ,me siperfaqe 100 m2 , ne kete apartament banon vete pronari , ka dhe port komunikimi me vete nga jashte dhe nga shkalla e pallatit i cili eshte me ashensor .

Ka orientim lindje-jug-perendim , ambjenti ndricohet gjate dites me drite natyrale.
Ofron mundesi te mire reklamimi nepermjet fasadese se xhamit e cila eshte rreth 30 m.

Eshte i pershtatshem dhe per restorant etje
Shitet totalisht i arreduar , bari gjithashtu dhe apartamenti .

Ka nje aktivitet shume vjecar me xhiro te kenaqshme .
Cmimi : 750.000 Euro.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme