Detajet e prones

TRS-715-165 Truall per shitje ne Sauk - Tirane

Property ID : TRS-715-165

Shitje 140 Euro /m2 - Toka

Truall per shitje ne Sauk.
Ndodhet buze rruge prane kompleksit te vilave The Touch of Sun.
Ka nje siperfaqe prej 800 m2 me certifikate pronesie.
Pozicioni i ketij trualli eshte i tille qe perfshihet ne nje zone me ndertime vilash biznese dhe preferohet shume nga te huajt dhe vendasit.
Me dokumenta pronesie.
Cmimi 140 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme