Detajet e prones

TRS-715-166 Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane te Re - Tirane

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRS-715-166

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 1,100 Euro /m2 - Apartamente 2+1
103 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane te Re.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ter ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njera pajisur me dritare, koridor dhe ballkon.
Ofrohet bosh.
Ballkoni ka aksese nga te dy dhomat e gjumit.
Me orientim lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron siguri, administrim dhe ashensore.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar plot me dyqane, lokale restorante, supermarkete shume prane Liqenit Artificial te Tiranes, zones se Bllokut etj.
Me hipoteke.
Cmimi 1100 euro/m2.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme