Detajet e prones

TRS-715-167 Vile 2-kateshe ne shitje ne Sauk - Tirane

  • 27
  • 32
  • 35
  • 36
  • 38

Property ID : TRS-715-167

Apartamente ne shitje, Shitje 250,000 Euro - Vila
1500 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe ne shitje ne Sauk.
Ndodhet ne nje zone residenciale e preferuar per banim per qetesine dhe gjelberimin qe ju ofron.
Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe prej 1500 m2 e rrethuar me mur dhe me oborr te gjelberuar plot peme dhe lule te ndryshme.
Vila ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 te organizuar ne 2 kate si me poshte:
-Kati 1-re ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi banjo dhe 2 veranda.
-Kati i 2-te ka 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Vila ofron mundesi parkimi ne oborr.
Kati i dyte i viles eshte arreduar me dru duke ju ofruar nje pamje por edhe kushte shume te favorshem.
Vila eshte me cati.
Me certifikate pronesie.
Cmimi:250.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme