Detajet e prones

TRS-715-168 Apartament 2+1 ne shitje tek Fresku - Tirane

  • foto 3
  • foto 4
  • foto 5
  • foto 7
  • foto 11
  • foto 12

Property ID : TRS-715-168

Apartamente ne shitje, Shitje 700 Euro /m2 - Apartamente 2+1
108.8 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Fresku.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore ne Qesarake.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 108.8 m2 te organizuar ne: sallon sevashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.
Ne brendesi te apartamentiti jane kryer punime teper cilesore si: i gjithe ambjenti eshte shtruar me parket, dritaret me dopio xham dhe te pajisura me grila,Kondicioner ne cdo dhome etj.
Ofrohet e mobiluar me nje stil modern.
Ballkonet ju ofrojne nje pmaje te mrekullueshme te zones plot me ajer te paster.
Zona eshte qete dhe e zhvilluar.
Me hipoteke.
Cmimi: 700 euro/m2.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme