Detajet e prones

TRS-715-174 Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-715-174

Apartamente ne shitje, Shitje 50,000 Euro - Apartamente 1+1
70.1 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje ne Don Bosko.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze rruge, prane restorant Gjeli.
Ka nje siperfaqe prej 70.1 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet vetem me kundrabufe.
Me orientim jug-lindja eshte e ndricuar nga drita e diellit gjate gjith dites.
Pallati ka punime cilesore duke ju ofruar siguri, administrim, ashensore si dhe mundesi parkimi.
Ndodhet buze rruge kryesore afer Kompleksit Vizion Plus , prane stacionit te uranit dhe vetem disa min larg Unazes.
Me hipoteke.

Cmimi 50.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme