Detajet e prones

TRS-715-178 Bar-kafe, vinoteke ne shitje ne Tirane te Re - Tirane

  • 20140617_133702
  • 20140617_133830
  • 20140617_134014_1

Property ID : TRS-715-178

Dyqane ne shitje, Shitje 4,500 Euro /m2 - Bar
90 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe, vinoteke ne shitje ne Tirane te Re.
Ka nje siperfaqe prej 90 m2 me fasade xhami nga rruga kryesore.
I arreduar me arkitekt me nje investim prej 120.000 euro.
Me biznes te ngritur dhe klientele te rregullt prej 15 vjetesh.
Aktulisht eshte i leshuar me qera 1500 euro/muaj.
Me hipoteke dyqan.
Cmimi: 4500 euro/m2.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme