Detajet e prones

TRS-715-184 Bar-cafe ne shitje prane shkolles Vasil Shanto - Tirane

  • 9
  • 8
  • 7
  • 5
  • 4
  • 1

Property ID : TRS-715-184

Dyqane ne shitje, Shitje 160,000 Euro - Bar
60 m2+70 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-cafe ne shitje prane shkolles Vasil Shanto.
Ndodhet ne nje zone te populluar dhe e frekuentuar nga njerezit.
Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe 70 m2 lulishte te shfrytezueshme.
Lokali eshte i arrreduar dhe ne gjendje pune me nje klientele te rregullt.
Ambjenti eshte i pajisur me sistem ndricimi, aspirimi, kondicionimi, me leter murale.
Me hipoteke
Cmimi: 160.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme