Detajet e prones

TRS-715-185 Apartament 2+1 ne shitje ne Blv. Gjergj Fishta - Tirane

  • 14
  • 15
  • 18
  • 13
  • 8
  • 9
  • 11
  • 12
  • 17

Property ID : TRS-715-185

Apartamente ne shitje, Shitje 88,000 Euro - Apartamente 2+1
88.8 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Blv. Gjergj Fishta
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe Karburant Kastratit.
Ka nje siperfaqe prej 88.8 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, koridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te dyja me dritare dhe 2 ballkone.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Ne brendesi te apartamentit jane kryer punime cilesore si: punimet e gipsit, dritare dopio xham te pajisura me grila, ballkonet te pajisura me tenda dielli etj.
Me orientim nga lindja.
Me hipoteke.
Pallati eshe i ri ju ofron ashensore, administrim dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvillur duke ju ofruar akses dhe ne rruget kryesore, prane stacioneve te urbanit ate te Tiranes se Re dhe Kinostudios etj.
Cmimi 88.000 euro.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme