Detajet e prones

TRR-715-187 Apartament 1+1 me qera ne Myslym Shyri - Tirane

  • 4
  • 3
  • 2

Property ID : TRR-715-187

Apartamente me qera, Qera 300 Euro /muaj - Apartamente 1+1
72 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me  qera ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat ekzistues buze rruge.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet me dritare dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet, internet, Tv, frigorifer, lavatrice, kondicioner etj.
Uje dhe drita 24-h.
Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te preferuar nga te huajt dhe vendasit duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Cmimi: 300 euro/muaj.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme