Detajet e prones

TRS-716-496 Apartament 3+1 ne shitje tek Kopeshti Zoologjik - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • 8
  • 7
  • 6

Property ID : TRS-716-496

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 650 Euro /m2 - Apartamente 3+1
232 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje tek Kopeshti Zoologjik
Ndodhet ne katin e 2-te ne pallat te ri prane supermarketit Pam.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 232 m2 nga te cilat
90.51m2 jane verande dhe 131.83  m2 eshte e organizuar : sallon, kuzhine
te vecuar , 3 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare dhe veranda.
Apartamenti ofrohet bosh.
Ka oreintim jug-lindje dhe perendim me drite dielli gjate gjithe dites.
Me hipoteke.
Ndodhet vetem disa metra larg Liqenit.
Cmimi 650 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme