Detajet e prones

TRS-716-498 Apartament 2+1 ne shitje ne Komunen e Parisit - Tirane

  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17
  • 22

Property ID : TRS-716-498

Apartamente ne shitje, Shitje 118,000 Euro - Apartamente 2+1
124 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Komunen e Parisit
Ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje pallat te ri prane Bankes Credins
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare
2 ballkone.
Me orientim nga jugu dhe lindja, ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim, me akses
ne rrugen Medar Shtylla.

Cmimi i shitjes 118.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme