Detajet e prones

TRS-717-722 Shitet bar prane rruges “Don Bosko”. - Tirane

Property ID : TRS-717-722

Dyqane ne shitje, Shitje 330,000 Euro - Bar, Dyqan

Shitet bar prane rruges “Don Bosko”.
Bari ka nje sip. 90 m2 si dhe Verande te shfrytezueshme me sip 180 m2.
Cmimi 330.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme