Detajet e prones

TRS-717-725 Shiten apartamente me sip. te ndryshme ne nje kompleks te ri banimi - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-717-725

Dyqane ne shitje, Shitje 1,350 Euro m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1, Apartamente 3+1

Shiten apartamente me sip. te ndryshme ne nje kompleks
banimi dhe sherbimesh teper cilesor ne nje prej zonave me te rendesishme dhe me te frekuentuara te Tiranes,
Kompleksi ne te cilin ndodhen eshte teper i sistemuar dhe i gjelberuar sipas te gjitha standarteve
te nevojshme per nje jetese komode. Punimet ne ndertesa jane mjaft cilesore.
Cmimi 1350 E/m2 – 1500 E/m2 ne varesi te orientimit.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme