Detajet e prones

TRS-717-728 Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit - Tirane

Property ID : TRS-717-728

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 3+1
149 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit perballe kompleksit Kika.
Nodhet ne katin e 3-te banim, kati 4 me gjithe sherbime.
Ka nje sip. prej 149 m2 I organizuar ne: 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje me funksionet e gatimit dhe ngrenies me vete, 2 tualete, njeri prej te cilave me dritare. dhe 3 ballkone.
Orietimi Jug-lindje
Cmimi 1000 euro/ m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme