Detajet e prones

TRS-717-733 Shitet apartament 2+1 te Bulevardi Bajram Curri. - Tirane

 • 1
 • 3
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21

Property ID : TRS-717-733

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 2+1
125 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi Bajram Curri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri i cili
ofron siguri dhe administrim.
Hapesira eshte e organizuar ne: 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri me dritare), nje soxhorno te madhe
ku bashkohen funksionet e gatimit, ngrenies dhe ndenjes.
Orientimi nga Jug-Lindje-Perendimi, me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Cmimi 1100 euro/m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme