Detajet e prones

TRS-815-202 Apartament 4+1 ne shitje prane Gjykates se Rrethit - Tirane

  • 3
  • 4
  • 7
  • 9
  • 11
  • 12
  • 13

Property ID : TRS-815-202

Apartamente ne shitje, Shitje 140,000 Euro - Apartamente 4+1
102 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 4+1 ne shitje prane Gjykates se Rrethit.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues, buze Lane.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete me dritare.
Me orientim lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ofrohet e mobiluar.
Punimet e brendshme jane teper cilesore, ambjenti eshte i shtruar me parket, kondicioner ne te gjithe ambjentin, dritaret dopio xham dhe te pajisur ame grila etj.
Eshte e pershtatshme per banim por edhe per aktivitete si studio, zyra avokatie duke qene se ndodhet fare prane Gjykata. Tre dhoma jane me pamje nga rruga kane dritare dhe ballokn qe te japin mundesine per reklamim.
Me hipoteke.
Zona eshte shume e zhvilluar dhe ndodhet disa metra larg Myslym Shyrit, rruges Muhamet Gjollesha, Gjykates se Rrethit.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme