Detajet e prones

TRS-815-190 Apartament 2+1 ne shitje pas Europianit - Tirane

  • 20140224_183321
  • 20140224_183326
  • 20140224_183238
  • 20140224_183151
  • 20140224_183159
  • 20140224_183210
  • 20140224_183225

Property ID : TRS-815-190

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 950 Euro /m2 - Apartamente 2+1
87.5 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje pas Universitetit Europian.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri 11- katesh.
Ka nje siperfaqe prej 80 m2+7.5 m2 ambjente te perbashketa te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri eshte me dritare, koridor dhe ballkon.
Ofrohet pjeserisht e mobiluar.
Punimet e brendshme jane cilesore: dritaret dopio xham pajisur me grila etj.
Pallati ju ofron siguri, administrim, ashensore si dhe mundesi parkimi ne katin nentokesor me pagese shtese.
E vecanta e kesaj prone eshte organizimi funksional i hapesires.
Me hipoteke.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses ne rrugen e Kavajes, Blv Gjergj Fishta, kryqezimin e 21-dhjetorit etj.
Cmimi i shitjes 950 euro/m2 .

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme