Detajet e prones

TRS-815-198 Apartament 2+1 ne shitje tek kryqezimi i 21-dhjetori - Tirane

  • 1
  • 3
  • 5
  • 6
  • 8
  • 10
  • 11
  • 15

Property ID : TRS-815-198

Apartamente ne shitje, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 2+1
65 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek kryqezimi i  21-dhjetori, prane Tirana Bank
Ndodhet ne katin e 4-rt dhe te fundit pallat ekzistues ne kryqezimin e 21-dhjetorit.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar, tarace e hidroizoluar me 2 shtresa llac cimento dhe 2 shtresa kartonsere.
Ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne: sallon me dalje ne bllkon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet dhe koridor.
Me 2 pompa uji personale,depozite uji 500 litra, drita 24-h.
Ofrohet se bashku me mobilimin me cmim 85.000 Euro.
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar duke ju ofruar te gjitha fasilitetet e nevojshme, prane rruges Muhamet Gjollesha, rruges se Kavajes, Myslym Shyrit etj.
Me hipoteke.
Cmimi  i shitjes 85.000 euro e mobiluar/ 80.000 pa mobilim

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme