Detajet e prones

TRS-815-201 Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

  • 3
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Property ID : TRS-815-201

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro /m2 - Apartamente 3+1
134 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri.
Ndodhetne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne 1997.
Pallati eshte i pajisur me ashensore.
Ka nje siperfaqe prej 134 m2 te organizuar ne : salllon te madhe sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar.
Me hipoteke.
Me orientim lindje-perendim, me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron ashensore, administrim, siguri, dhe pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuarat duke ju ofruar te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme