Detajet e prones

TRS-815-217 Apartament 3+1 ne shitje ne Kompleksin Halili - Tirane

 • 6
 • 7
 • 14
 • 15
 • 16
 • 22
 • 25
 • 26
 • 27
 • 29
 • 30

Property ID : TRS-815-217

Apartamente ne shitje, Shitje 270,000 Euro - Apartamente 3+1
165 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Viles Gold ne rrugen e Dibres.
Ndodhet ne katin e 9-te ne nje kompleks te ri palltesh buze rruge kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 165 m2(147.5 m2 sip neto) te organizuar ne: sallon te madh sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.
Ofrohet totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe modern.
Punimet e brendshme jane teper cilesore ku mund te permendim: dritaret dopio xham pajisur me grila kunde zhurmave dhe temperatures, ambjenti i shtruar me parket, kondicioner ne te gjitha dhomat etj.
Me ndricim natyral gjate gjithe dites me orientim jug-lindje dhe veri-perendim.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri me kamera dhe me roje 24-h, administrim ,2 ashensore
Ne kete ndertese do te gjeni te gjitha sherbimet per nje jete sa me komode si: dyqane te ndryshem, restorante, bar-kafe te ndryshme, banka etj.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar vetem disa metra larg qendres se Tiranes dhe Unazes.
Me hipoteke.Ka garazh nentokesor me sip 25 m2 me qepen automatike me parkim 2 makina paralel
Cmimi : 270.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme