Detajet e prones

TRS-815-219 Bar-kafe ne shitje tek Brryli - Tirane

  • 2
  • 3
  • 9

Property ID : TRS-815-219

Dyqane ne shitje, Shitje 160,000 Euro - Dyqan
52 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe ne shitje tek Brryli.
Ndodhet buze rruge kryesore me siperfaqe 52 m2 dhe verande te shfrytezueshme prej 60 m2 me 12 komplete komplete tavolinash.
Ofrohet i arreduar me te gjitha pajisjet.
Aktualisht me qera 60.000 leke/muaj.
Me hipoteke.
Pozicionohet buze rruge me klientele te rregullt.
Cmimi: 160.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme