Detajet e prones

TRS-815-230 Shtepi private ne shitje ne Babrru - Tirane

  • DSC09694
  • DSC09710
  • DSC09711

Property ID : TRS-815-230

Shitje 120,000 Euro - Vila
299 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shtepi private ne shitje ne Babrru.
Shtepia eshte 1-kateshe dhe ndodhet buze rruge me infrastrukture te rregullt.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 299 m2 dhe me siperfaqe ndertimi 112.8 m2 te organizuar si me poshte:
-soxhorno me permasa 5.20 x 4.20 m
-Kuzhina me permasa 5.20 x 4.20 m
-2 dhoma gjumi me permasa 5.20 x 4.20 m
-tualeti dhe koridori 3 x 2 m.
Shtepia ofrohet e mobiluar.
Ndertim me kollona dhe tulle me konstruksion per 3 kate, me solete dhe lidhja me soleten behet me shkalle betoni nga jashte.
Ka oborr te sistemuar me gjelberim, uje dhe drita 24-h.
Oborri eshte i rrethuar pajisur me porte dhe ofron mundesin e parkimit per 2 makina.
Me hipoteke.
Cmimi 120.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme