Detajet e prones

TRS-815-233 Vile 3-kateshe ne shitje ne Sauk - Tirane

  • 20140405_164550
  • 20140405_164632
  • 20140405_164638
  • 20140405_164704
  • 20140405_164754
  • 20140405_164915
  • 20140405_164935
  • 20140405_164941
  • 20140405_165229

Property ID : TRS-815-233

Shitje 165,000 Euro - Vila
300 m24 Dhoma Gjumi3 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 2-kateshe+papafingo ne shitje ne Sauk.
Ndodhet tek rrethrrotullimi Saukut prane pallatit te Brigadave.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe prej 300 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 217 m2 te ndare ne 3 kate:
-Kati 1-re me siperfaqe 89 m2 te organizuar ne: soxhorno, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet,koridor dhe verande
-Kati i 2-te me te njejten siperfaqe e organizuar ne: sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon i madh.
-Kati i 3-te papafingo ka siperfaqe prej 39 m2 te shperndare ne 1 dhome te madhe, tualet dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar si ne foto.
Punimet e viles jane teper cilesore duke nisur nga tavanet e varur, dritaret me grila, kondicioner ne te gjithe ambjentin etj.
Lidhja e kateve behet nepermjet shkalleve prej betoni te jashtme.
Vila ka rreth saj nje oborr te mbjelle me peme dhe lule te ndryshme te cilet ju krijojne nje ambjent te ngrohte dhe plot gjelberim si dhe mundesi parkimi ne pjesen e perparme te viles.
Ballkonet ne katin e dyte dhe te trete ju ofron nje pamje te relaxuese.
Zona eshte avantazh i kesaj prone ndodhet prane rruges kryesore ne nje zone te qete per banim plot me ajer te paster.
Me hipoteke
Cmimi: 165.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme