Detajet e prones

TRS-815-234 Apartament 3+1 ne shitje pas Europianit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Property ID : TRS-815-234

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro /m2 - Apartamente 3+1
111 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje pas Europianit.
Ndodhet ne katin e 9-te pallat te ri prane rrues kryesore prane Nshrakut.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 111 m2 pa ambjente te perbashketa te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , koridor dhe ballkon.
Me orientim nga lindja dhe perendimi me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Dritaret jane dopio xham pajisura me grila, me sistem qendror ngrohje me gaz etj.
Me hipoteke.
Pallati ju ofron siguri, administrim ashensore si dhe mundesi parkimi rreth tij.
Pozicionohet ne nje zone te zhvilluar me akses ne rrugen e Kavajes, 21-dhjetori, ish-Parku, Bulev. Gjergj Fishta etj.
Me hipoteke, uje dhe drita 24-h.
Cmimi 1000 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme