Detajet e prones

TRS-816-506 Apartament 1+1 ne shitje tek Shkembi I Kavajes - Durres

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Property ID : TRS-816-506

Apartamente ne shitje, Shitje 25,000 Euro - Apartamente 1+1
55 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje tek Shkembi I Kavajes, prane Hotel Majestic.
Ndodhet ne katin e 6-te ne pallat te ri pa ashensore.
Me siperfaqe 55 m2 organizuar ne sallon+kuzhine, dhome gjumi,
tualet me dritare dhe ballkon.
Ofrohet i mobiluar.
Apartamenti ka orientim nga perendimi dhe me pamje nga deti.
Me hipoteke
Cmimi 25.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme