Detajet e prones

TRS-816-508 Apartament 2+1 ne shitje perballe Kodres se Diellit - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRS-816-508

Apartamente ne shitje, Shitje 76,000 Euro - Apartamente 2+1
99 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje perballe Kodres se Diellit
Ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje pallat te ri me punime cilesore
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 99 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualete me dritare
2 ballkone te mbyllura dhe korridor.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore si: Punime extra gipsi,
filter uji, dritaret dopio xham pajisur me grila etj
Me orientim nga jVeri-perendimi.
Ofrohet i mobiluar ose jo sipas kerkeses se klientit
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim, me akses
ne rrugen kryesore
Cmimi 76.000 euro i padiksutueshem me mobilim dhe pa mobilim 72.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme