Detajet e prones

TRS-816-510 Apartamente 2+1 ne shitje ne Sarande - Sarande

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-816-510

Apartamente ne shitje, Shitje 35,000 Euro - Apartamente 2+1
76 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartamente 2+1 ne shitje ne Sarande, prane Boungville bay
Ndodhen ne nje pallat 4-katesh prane rruges
Apartamentet kane siperfaqe prej 76 m2 (neto)te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Apartamentet ndodhen nga kati i 1-re deri ne katin e 4-rt, ne total 6 apartamente.
Te gjitha hyrjet kane pamje nga deti.
Pallati eshte i ri, pa ashensore.
Me hipoteke
Cmimi 35.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme