Detajet e prones

TRS-816-515 Shiten vila dhe truall me siperfaqe totale 5600 m2 ndodhen ne Peze Helmes - Tirane

 • 20130730_080124
 • 20130730_080214
 • 20130730_080252
 • image00010
 • image00011
 • image00017
 • WhatsApp Image 2020-11-13 at 2.30.42 PM
 • 20130730_080124
 • 20130730_080214
 • 20130730_080252
 • image00010
 • image00011
 • image00017

Property ID : TRS-816-515

Shitje, Vile ne shitje 900,000 Euro - Vila

Shiten vila dhe truall me siperfaqe totale 5600 m2 ndodhet ne Peze Helmes

I—–Vile 3-kateshe ne shitje ne Peze Helmes.

Ndodhet ne nje zone me infrastrukture te rregullt.

Vila shtrihet ne nje truall me siperfaqe 3200 m2 dhe ndertim 440 m2 te

organizuar ne:

-Bodrum me siperfaqe 70 m2.

-Kati 1-re me siperfaqe 220 m2.

-Kati i 3-te me siperfaqe 150 m2.

Vila ka punime te brendshme teper cilesore, dhe ofrohet totalisht e mobiluar.

Ambjenti rreth saj eshte i gjelberuar me pemtore , rrethuar me mure

me 3 porta me vete ku 2 portat jan te seciles vile dhe 1 port  .

Me hipoteke.

Eshte e rrethuar me mur guri dhe me kangjell hekuri i veshur me peme dekori qe krijojne nje mur te gjelberuar ne te gjithe perimetrin e saj, kopshti eshte  i sistemuar me te gjitha karakteristikat qe i takojne nje kopshti bashkekohor, depo materialesh, depo uji me kapacitet 26.000 litra uje prej betoni nentoke dhe sistem filtrimi.

II—–Vile ne shitje ne Peze Helmes.

Eshte me siperfaqe trualli 2400 m2 te

organizuar ne:

-Bodrum me siperfaqe 40 m2.

-Kati 1-re me siperfaqe 200 m2.

-Kati i 3-te me siperfaqe 130 m2.

Te dyja vilat kane mundesi per parkim me kapacitet 6  makina.

Te dy vilat bashke me truall 5600 m2

*Brenda siperfaqes 5000 m2, eshte nje siperfaqe 2000 m2 me porte me vete mbi te cilen mund te ndertohet nje kompleks i vogel apartamentesh ose vilash druri me pishine dhe ambiente relaksuese me nje siperfaqe totale 600 m2, ose 60m2 per cdo apartement
ose vile druri, ose mund te ndertohet nje vile tjeter me vete 2 kate mbi toke, intensitet 0,3% ( 600m2) ndertim, lartesi 11 m, koeficient ndertimi 30%

 

Cmim te shitjes  900.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme