Detajet e prones

TRS-816-516 Hotel ne shitje ne Sarande - Sarande

 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24

Property ID : TRS-816-516

Shitje 990,000 Euro - Hotel
1800 m246 Dhoma Gjumi19 Tualet  Shto ne liste Printo

Hotel ne shitje ne Sarande.
Ndodhet rreth 100 m distance nga deti dhe 70 m nga rruga nacionale.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 400 m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit
1800 m2 te organizuar ne 7 -kate:
-Kati i pare i projektuar per te sherbyer si nje bare -kafe, restorante
-Kati i 2(dyte) i 3(trete) i 4(katert) i 5(peste) i 6 (gjashte)
Kati i 2(dyte) i 3(trete) i 4(katert) i 5(peste) i 6 (gjashte) Keto kate perbehen nga 3 (tre) apartamente cdo kate.
2(Dy) apartamentet perbehen nga 2(dy) dhoma gjumi +1 (nje) dhome sallone – guzhine + 1(nje) tualete + nje ballkon
apartamenti i 3 (Tret) perbehet nga Nje dhome gjumi +nje dhome sallon – guzhine +nje tualete + nje ballkon
-Kati i 7 (shtate) eshte apartamente Papafingo) i perbere nga 2 (Dy) apartamente .
Apartamentet perbehen nga 2 (dy) dhoma gjumi +nje dhome sallone-guzhine + dy tualete + verande e madhe.
Ne total kjo ndertese disponon (17 apartamente) 46 dhoma + 19 banja + 2 ambjente sherbimi
Ky objekte eshte projektuar dhe ndertuar pjeserish per tu vene ne fuksion te aktivitetit tregtare Hoteleri-Turizem
Eshte pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te qytetit .
Nga te gjitha ambjentet e brendshme dhe te jashtme te kesaj ndertese te jepet mundesia per te pare nje pamje mjafte te bukur te qytetit , detit, dhe ishullit te Korfuzit .
Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe rikonstuksioni i te gjithe objektit ne hapsirat e brendshme dhe te jashtme
Me hipoteke
Cmimi 990.000 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme