Detajet e prones

TRS-816-517 Hotel ne shitje ne Sarande - Sarande

 • 1
 • 20150216_125158
 • 20150216_125744
 • 20150217_122942
 • 20150217_122957
 • 20150217_123202
 • 20150217_123213
 • 20150217_123641
 • 20150217_123933
 • 20150217_124207
 • 20150217_124645
 • 20150217_125029
 • 20150217_125157
 • 20150217_125357
 • 20150217_125840

Property ID : TRS-816-517

Shitje 570,000 Euro - Hotel

Hotel ne shitje ne Sarande.
Ka nje siperfaqe totale ndertimi 600 m2 te organizuar ne 5-kate secili 118 m2
Kati i pare aktualishte sherben si nje bare -kafe .
Nga ky lokal garantohet xhiro te ardhurash ditore teper te kenaqshme, fale vendodhjes ,ne nje nga kryqezimet me te populluara gjate 24 Oreve te dites .
Kati i dyte eshte apartamente i perbere nga dy dhoma gjumi +nje dhome sallone-guzhine + dy tualete .
Kati i trete dhe i katert perbehet nga 7 garsionere 1+1 +nje tualet+1 ballkon .
Nga dhenia me qera gjate dimrit ne kliente te ndryshe si : studente qe studiojne ne kete qytet.
Universiteti ndodhet vetem 100 m nga ky objekt .
Si dhe kliente te perditshem te cilet vije kryesishte nga spitali i qytetit , i cili ka status si spital rajonal .
Por te ardhurat me te konsiderueshme sigurohen gjate sezonit turistik nga kerkesa teper e larte per tu akomoduar
pushues te ndryshem qe pushojne qe qytetin e sarandes.
Kerkesa vjene si rjedhoje: se ky objekte ndodhet vetem 100 m larg nga deti dhe shetitoja qendrore e qytetit .
Kati i peste perbehet nga nje apartament-papafino
Nje dhome gjumi +nje dhome -sallon + nje dhome ngrenie + guzhine + nje tualete + nje verande e bollshme dhe me pamje mjafte relaksuese nga deti dhe qyteti
Cmimi 570.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme