Detajet e prones

TRS-817-740 Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Jordan Misja” - Tirane

  • 6
  • 8
  • 11
  • 14
  • 15

Property ID : TRS-817-740

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro m2 - Apartamente 1+1
57.63 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 ne rrugen “Jordan Misja”.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe 57.63 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje,
ballkon I mbyllur me vetrate, tualet me dritare. Me hipoteke.
Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme