Detajet e prones

TRS-817-741 Shitet apartament 2+1 ne rrugen “Medar Shtylla” - Tirane

 • BALLKON 1 I MBYLLUR
 • BANJA 2
 • DY MJEDISE TE SOGIORNOS
 • DY MJEDISET TE PARA NGA GUZHINA
 • DHOMA 2
 • FUNDI I KORRIDORIT TE HYRJES DHE BANJA 1
 • GUZHINA E PARE NGA KORRIDORI
 • HYRJA DHE KORRIDORI 1 (1)
 • HYRJA DHE KORRIDORI 1
 • MJEDISI 1 DHE 2
 • MJEDISI 2

Property ID : TRS-817-741

Apartamente ne shitje, Shitje 1,200 Euro m2 - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne rrugen “Medar Shtylla”.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje pallati te ri me siguri dhe administrim
dhe ka edhe tarracen siper te rrethuar me mur me vete, te shfrytezueshme.
Apartamenti ka nje sip prej 110 m2 dhe hapesira eshte organizuar ne 2 dhoma gjumi,
nje dhome ndenje e madhe me tre ambjente, korridor, ballkon dhe 2 tualete, njeri prej te cileve me dritare.
Ofrohet e mobiluar.
Cmimi 1200 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme