Detajet e prones

TRS-817-746 Shitet apartament 2+1 ne qender te Bllokut - Tirane

  • 6
  • 8
  • 9
  • 12
  • 14

Property ID : TRS-817-746

Apartamente ne shitje, Shitje 1,500 Euro m2 

Shitet apartament 2+1 ne qender te Bllokut
Ndodhet ne katin e 6-te dhe ka nje sip 110 m2.
Orientimi V-L.
Cmimi 1500 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme