Detajet e prones

TRS-817-753 Shitet vile 3 kateshe ne rrugen e Dibres - Tirane

Property ID : TRS-817-753

Shitje 1,100,000 Euro - Ambjente biznesi, Vila

Shitet vile 3 kateshe ne rrugen e Dibres.
Kati i pare me siperfaqe 120 m2, hyrje me vete.
Kati i dyte, restorant funksional komod, salla e madhe 11 m x 9 m.
Eshte nje depo e vogel 3 m2 X 2 m2, kuzhina eshte e bollshme rreth 35 m 2,
Dhome ndenje e bollshme 4 m x 4 m, nje koridor I vogel 0,9 m X 4 m, Nje tjeter koridor me I madh 4 m2 X 1.6 m2,
hyrja te kati perdhe eshte 3.5 m x 2.5 m, jane dy tualete me nga 3 m x 0.9 m,
gjithashtu edhe nje aneks me dimensione 1 m2 X 0.9 m2.
Kati I dyte ne total eshte sip. 202 m2, hyrje me vete.
Kati I trete, eshte shtepi banimi-por qe mundet te adoptohet edhe per sherbime te tjera si restorant-piceri,
e tjere. Eshte shkalla deri mbi katin e trete eshte rreth 48 m 2, nje salon pritje 4.2 m2 X 2.9 m2,
nje tualet + banjo 11 m2, eshte nje koridor 7 m2 X 2.2 m2,dhome 4 m2 X 4 m2, dhome 6.5 m2 X 4.4 m2,
nje tualet 4 m2, eshte nje dhome 4 m2 X 4 m2, dhome 6.5 m2 X 4.4 m2, nje ballkon 7.4 m2 X 1.3 m2,
nje dhome ngrenie 3.5 m2 X 2.6 m2. Ne total eshte rreth 260 m2 dhe hyrje me vehte.
Ne total godina ka rreth 560 m2
Taraca mbi katin e trete eshte e shfrytezueshme, qe do te thote se jane bere punime shtese
me beton arme dhe hekur, me qellimin per mbajtur ngarkesa te medhaja me Sip rreth 140 m2.
Cimimi eshte 1,1 milione Euro.
Shitet per aresye emigrimi.
Eshte nje vile shume e bukur,ndertim I ri,me dokumentacion absolutisht te regullt,
me studim urbanistik, me project te miratuar nga Urbanistika, me Leje ndertimi dhe me vendimte Gjykates
qe verteton perfundimin e punimeve perfundimtare-keto ishin rregullat deri ne vitin 1996.
Eshte me Certifikate Hipotekore-absolutisht te regullt.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme