Detajet e prones

TRS-817-754 Shitet ambjent biznesi me 2 kate prane parkut kombetar - Tirane

Property ID : TRS-817-754

Dyqane ne shitje, Shitje 2,500 Euro m2 - Ambjente biznesi

Shitet ambjent prane parkut kombetar, ambjent me 2 kate ne nje pallat te ri me siguri dhe administrim.
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te pershtatshme per biznes ne Tirane ku jane pozicionuar
shume nga bizneset me te rendesishme dhe tashme po zbatohet edhe projekti per rregullimin e infrastruktures
se zones. Kati i pare ka nje siperfaqe totale prej 135 m2
Kati i pare me siperfaqe 130.5 m2.
Me certifikata pronesise.
Cmimi i shitjes per katin e pare 2500 euro/m2  Total 337.500 
Cmimi i shitjes per katin e dyte 1800 euro/m2   Total 234.900
Cmimi diskutohet nese blihen te dyja ambjentet.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme