Detajet e prones

TRS-915-245 Vile 3-kateshe ne Shitje ne Sauk - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 8
  • 9

Property ID : TRS-915-245

Shitje - Vila
550 m24 Dhoma Gjumi5 Tualet2 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3-kateshe ne Shitje ne Sauk.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe 731 m2 dhe siperfaqe ndertimi 550 m2 te organizuar ne 3 kate e cila ne total ka 4 dhoma gjumi, 5 banjo, 2 sallone te medha, ballkone etj.
Vila ka punime teper cilesore e cila vihet re qe ne hyrje te saj ku mund te permedin edhe punimet e brendshme si: ambjenti i shtruar me parket, sistem kamerash, sistem alarmi, sensor zjarri, internet, sistem kabllor dhe satelitor, pishine, xhakuzi etj.
Eshte e rrehtua me oborr te sistemuar si dhe ju ofron garazh per 2 makina.
Me hipoteke.
Cmimi……..

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme