Detajet e prones

TRS-915-247 Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi - Tirane

  • 17
  • 18
  • 20
  • 23
  • 24
  • 26

Property ID : TRS-915-247

Apartamente ne shitje, Shitje 95,000 Euro - Apartamente 3+1
102 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Fortuzi.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8 katesh prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 102 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi,2 tualete, ballkon dhe koridor.
Ofrohet e mobiluar.
Me orientim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron ashensore, administrim, siguri dhe pozicionohet disa metra larg Qendres, rruges se Durresit etj.
Me hipoteke

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme