Detajet e prones

TRS-915-248 Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 6
  • 10
  • 12
  • 13

Property ID : TRS-915-248

Apartamente ne shitje, Shitje 180,000 Euro - Apartamente 2+1
142 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ne rrugen e Bogdaneve.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 142 m2 te organizuar ne
: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, depo e vogel, 2 tualete si dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me mobilim te ri dhe teper bashkekohor.
Ambjenti eshte i shtruar me parket , sistem qendror ngrohje,ku pervec kesaj gjenden dhe punime teper cilesore ne brendesi te tij.
Me oreentim lindje-perendim ka ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati ju ofron ashensore, administrim, siguri si dhe mundesi per parkim ne katin nentokesore me pagese shtese.
Pozicionohet ne nje nga rruget me te preferuara per banim ne Tirane, me akses ne rruge e Durresit, Kavajes etj.
Me Hipoteke

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme