Detajet e prones

TRS-915-251 Apartament 2+1 ne shije ne rrugen Muhamet Gjollesha - Tirane

  • 20140624_134432
  • 20140624_134501
  • 20140624_134537
  • 20140624_134555
  • 20140624_134604
  • 20140624_134650
  • 20140624_134709

Property ID : TRS-915-251

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1
106 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shije ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekziatues prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne : sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe koridor.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe ofrohet i mobiluar.
Me hipoteke.
Zona ku pozicionohet pallati eshte e zhvilluar duke ju ofruar kushte per nje jete sa me komode.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme