Detajet e prones

TRS-915-256 Apartament 3+1 ne shitje prane Nshrakut - Tirane

  • IMG_5770
  • IMG_5771
  • IMG_5772
  • IMG_5774
  • IMG_5777
  • IMG_5778
  • IMG_5782

Property ID : TRS-915-256

Apartamente ne shitje, Shitje 105,000 Euro - Apartamente 3+1
138 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Nshrakut.
Ndodhet ne katin e 1-re ne pallat te ri.
Ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe 138 m2 sebashku me te perbashketat e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 1tualet me dritare dhe vaske , ballkon i cili sheh nga rruga e Kavajes, me orientim veri-perendim.
Ofrohet i mobiluar.
Me kontrate porosie.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme