Detajet e prones

TRS-915-265 Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-915-265

Apartamente ne shitje, Shitje 1,400 Euro /m2 - Apartamente 1+1
70 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje ne Bllok.
Ndodhet ne katin e 3-te ne pallat ekzistues ne fillim te rruges Vaso Pasha.
Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, ballkon, koridor dhe tualet.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjith pajisjet.
Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ku do te gjeni te gjitha kushtet per nje jete sa me komode.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme